Ag-Zone Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ag-Zone Comunity


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament Advert

In jos 
AutorMesaj
AlecsuTz
Admin
AlecsuTz


Mesaje : 53
Data de inscriere : 24/03/2012
Localizare : Piatra Neamt

Regulament Advert Empty
MesajSubiect: Regulament Advert   Regulament Advert Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 4:07 am

Incepand cu data de 24 ianuarie 2012, v-a intra in viguare un regulament, in ceea ce privec advert-urile.
Mai exact cu acest regulment vom evita advert-urile aiurea , jignitoare.



Exemplu de advert-uri care nu vor fi sanctionate:
1) " Cumar masina ",
2) " Vand casa "
3) " Ofer spre inchiriere .. "
4) " Mafia X asediaza mafia Y , cerem rascumparare"
5) " Factiunea x recruteaza "
6) " Organizez o petrecere privata "



Exemplu de advert-uri interzise si care vor fi sanctionate ca atare:
1) " Mafia X a facut praf mafia Y , dati-va demisia . "

Daca vreti sa va aratati superioritatea , organizati un war si acolo se vede cine e cel mai bun .
Discutati pe SMS / PM chestiile astea .

2) " X-ulescu sa ma sune , am de vorbit cu el "

Daca vreti sa vorbiti cu un anumit player puteti sa ii dai SMS / PM .

3) " Nu-mi gasesc masina , am nevoie de un admin . "

Pentru astfel de probleme, rezolvarea lor o gasiti prin comanda /report | /askq .

4) " Am nevoie de un job " , " Cum dau PM pe forum "

Rezolvarea acestor probleme o gasiti la admini , prin comenzile /report | /askq .

5) " X-ulescu este prost " , " Y este ratat " + alte injurii care nu pot fii mentionate aici .

Pentru un advert de genul sunteti sanctionat grav : WARN / BAN !
Acesta este un joc , toata lumea trebuie sa se distreze , fara sa existe controverse intre playeri .

6) " Afara ninge " , " Lalalalalala " , " Sunt cel mai bun "

Da-ti advert strict in scopuri comerciale , vindeti / cumparati ceva .







ATENTIE!:

Nu va mirati daca o sa primiti AMENZI , KICK , WARN sau chiar BAN ( in cazut advert-urilor jignitoare ) pentru unu din advert-urile de mai sus !



SANCTIUNILE SUNT:

1) O abatere se sanctioneaza cu AMENDA 500.000$ cu motivul " Advert aiurea @ VERIFICA REGULAMENT ADVERT ! ".
( exceptie playerii cu intre level 3-4, care vor primi KICK cu motiv: " Advert aiurea @ VERIFICA REGULAMENT ADVERT ! " ).

2) O a doua abatere intr-un interval de maxim, aproximativ 10 minute de prima abatere, AMENDA 1.000.000$ + KICK cu REASON " Advert aiurea @ VERIFICA REGULAMENT ADVERT ! "
( exceptie playerii cu intre level 3-4, care vor primi KICK cu motiv: " Advert aiurea @ VERIFICA REGULAMENT ADVERT ! " ).

3) O a treia abatere intr-un interval de maxim, aproximativ 10 minute de a doua abatere, AMENDA 1.500.000$ + WARN cu REASON " Advert aiurea @ VERIFICA REGULAMENT ADVERT ! "
( exceptie playerii cu intre level 3-4, care vor primi WARN cu motiv: " Advert aiurea @ VERIFICA REGULAMENT ADVERT ! " ).

ATENTIE!:

NE ASUMAM DREPTUL DE A MODIFICA REGULAMNTUL SAU ADAUGA REGULI NOI, ORI DE CATE ORI ESTE NEVOIE, SI

DE ACEEA VA RUGAM VERIFICATI ACEST REGULAMENT CEL PUTIN ODATA PE SAPTAMANA, PENTRU A EVITA ORICE PROBLEMA.
Sus In jos
https://ag-zone.forumgratuit.ro
 
Regulament Advert
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament Factiuni
» Regulament Server
» Regulament Proteste
» Regulament Report
» Regulament Mafia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ag-Zone Comunity :: Server Sa:Mp! :: Regulament-
Mergi direct la: